Konkurs fryzjerski

8 czerwca 2017

8 czerwca br. odbył się II Szkolny Konkurs Fryzjerski pod hasłem: „Powiew lata”.

Do udziału w konkursie zgłosiło się jedenastu uczestników z klas fryzjerskich Zasadniczej Szkoły Zawodowej nr 3 oraz Technikum Nr 4. Zadaniem konkursowym było wykonanie, w ciągu 120 minut, fryzury na włosach modelki w dowolnej technice, z możliwością użycia dopinek, lakierów koloryzujących i brokatów. Młodzi fryzjerzy zaprezentowali bardzo wysoki poziom o czym możemy przekonać się oglądając zdjęcia z jego przebiegu.

Biorąc pod uwagę przygotowanie stylizacji, realizację tematu, stopień trudności oraz estetykę wykonania fryzury, komisja konkursowa wyłoniła trzy zwycięskie prace:

I miejsce: Grzegorz Matras (2 GF),

II miejsce: Jesika Bernacka (3 FS),

III miejsce: Paulina Biernatek (3 GF),

Wyróżnienie: Karolina Wiklik (3 FS).

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za dzisiejszy „powiew lata”, a zwycięzcom gratulujemy!

Organizatorzy konkursu:

Angelika Bartoszek-Koza, Magdalena Kruk-Cieślik  i Marzena Hamankiewicz